У чому зустрічати Новий рік. Поради дизайнерів

23 грудня 2011 р.

У Новий рік всі ми чекаємо особливого, незвичайного свята, щоб його відчуття залишалося з нами потім на цілий рік!

Дизайнери для цього не жаліють ні сил, ні фарб, ні емоцій, щедро випліскуючи їх в своїх колекціях. Цього разу російські модельєри зібралися на заході Fashion New Year 2012, щоб між собою позмагатися за звання кращого оформлювача новорічної ялинки і дати декілька корисних рекомендацій з приводу того, як повинна виглядати дівчина в новорічну ніч.

На думку стиліста Влада Лісовця, рік, що йде, був одним з найяскравіших. Тому що саме цього року увійшов до моди колір. І саме цього року можна було поєднувати червоний, синій, зелений. І це не вважалося моветоном, а навпаки віталося.

«Для мене цей рік революційний, – говорить Влад Лісовець, – тим більше для Росії, в якій всі звикли носити сіро-чорну гаму. А цього року чоловіки і жінки могли дуже яскраво одягатися. Я вважаю, що на Новий рік потрібно одягати те, що хочеться саме вам. Не потрібно слухати астрологів, психологів, клоунів, нікого. Потрібно купувати те, що подобається. А якщо ви марновірні, і вірите, у те, що потрібно дотримувати колір, то краще купити нижню білизну темного кольору, а поверх нього підійде будь-яке плаття. Можна навіть бути без плаття».

Модельєр Сергій Сисоєв.
«Ви знаєте, я завжди говорив, зараз в різноманітті трендів важливо не загубитися, – розповідає Сергій Сисоєв. – Тобто не поспішайте приміряти на себе те, що рекомендують вам глянсові видання. Виберете те, що органічне для вас. Але це повинно відрізнятися від того, що оточує. Ви можете спробувати короткі міні-шорти і прозорі спідниці. Можете спробувати вогняно-червоний колір, який виділить вас з натовпу. Можете вибрати собі навіть якийсь купальник або наряди з архітектурними елементами, з ліпниною, як декор вашого плаття. На Новий рік потрібно одягнути щось, що з вас зробить зірку. Новий рік, напевно, єдине свято, коли можна дозволити собі блищати набагато яскравіше, ніж ялинка. Тому вибирайте те, що вам реально йде, і не бійтеся максимальної довжини, і обов'язково високий каблук. І обов'язково аксесуари. Ось мій улюблений аксесуар – це брошка-троянда, яка переходить з колекції в колекцію».

Дизайнер Маша Цигаль вважає, що в цей Новий рік треба вбиратися як принцеса. «Насправді, для мене дуже важливо бути прекрасною принцесою в Новий рік. Я віддаю переваги силуетам, довгим платтям, спідницям. Мені здається, що в Новий рік можна дозволити собі навіть занадто багато леліток, тому що вони чудово виглядають, можна прикрасити наряд стразами і обов'язково - корона. Я в принципі і в побуті ношу корону, але в Новий рік вона якось більш осмислено і актуально виглядає. Ну, можна ще в рік Дракона одягнутися в костюм дракона. А ось що стосується каменів, то я думаю, це все за бажанням, тому що для кожного знаку існують його власні камені, тут потрібно зрозуміти, який камінь є щасливим. Але якщо ви шукайте любов в Новому році, то я впевнена — це рожевий кварц, або щось рожеве».

На головну