Плюс-мінус десять років: як «постарити» або «омолодити» свій образ

23 листопада 2011 р.

Плюс-мінус десять років: як «постарити» або «омолодити» свій образ Виглядати молодше за свої роки – це заповітна мрія більшості жінок. Але іноді бувають ситуації, коли треба виглядати дещо солідніше і доросліше.

Наприклад, на переговорах із серйозними партнерами, або при знайомстві з майбутньою свекрухою. А ось на зустрічі випускників хочеться виглядати більш юною. Як за допомогою деталей міняти вік власного образу?

Швидко дорослішаємо!

Для того, щоб виглядати значніше, можна скористатися одним або декількома прийомами:

- Витримати весь гардероб в чорно-білій або бежево-коричневій гамі.
- Блузи з відкладним коміром або коміром-стійкою додають років.
- Використовувати у верхній частині гардеробу (на шиї або грудях) «вікова» прикраса – брошку-камею, медальйон на довгому ланцюжку або декоративну шпильку.
- Взути туфлі на квадратному каблуці або на низькій «платформі».
- Накинути на плечі шерстяний палантин пастельного кольору.

Молодіємо на очах!

Навіть нудний офісний одяг можна зробити більш «юним», і при цьому практично не порушити дресс-код.

До абсолютно строгого офіційного костюму взути яскраво-червоні туфлі. Або яскраво-блакитні. Різко міняють образ соло-аксесуари – яскравий або навіть блискучий вузький шарф на шиї, дизайнерські намиста або браслет, ремінь з лакової шкіри насиченого кольору. Один такий елемент перетворює нейтральний сет з піджака і спідниці або брюк в більш молодіжний комплект. Але тільки один! Є група кольорів, які самі по собі помітно освіжають образ: ясно-зелений, кораловий, лимонний, м'ятно-бірюзовий. Топи або блузи цих відтінків збавлять вам декілька років. На відміну від смарагдового, бордового, шоколадного, лілового і гірчичного.

Підступна і невидима зброя – нижня білизна. Іноді вдається скинути років п'ять, якщо під тонкий облягаючий джемпер надіти бюстгальтер, що добре підводить груди, з ефектом «push-up». Але ця порада годиться тільки для володарок бюста не більше розміру З.

До речі, варто знати ще декілька корисних фактів. Спідниці А-силуета завжди виглядають «молодо», а ось юбки-годе додають років. Будь-які вузькі брюки молодять, а ті, що розширюються від середини стегна – «роблять старшими». Круглі і V-подібні вирізи середньої глибини – приналежність юного образу, а ось всілякі декоративні банти, краватки і жабо на грудях – елемент вікового гардеробу. Звичайно, всі ці правила не абсолютні, але враховуючи їх, ви можете виглядати так, як ви хочете!

На головну