У Петербурзі відкрився бутік Paul & Joe

21 квітня 2012 р.

У Петербурзі відкрився бутік Paul & Joe 29 березня в Петербурзі за адресою: Мала Стаєнна вул., 5, пройшло відкриття першого в Росії французького монобрендового бутіка Paul & Joe. У Paul & Joe представлені жіночі, чоловічі і дитячі колекції одягу і аксесуарів, відмінними рисами яких є фірмові квіткові прінти і узори на ніжних тканинах.

Гостями вечора стали відомі світські фігури Петербургу: актриса Євгенія Ігумнова, телеведуча Анна Борісова, актриса і телеведуча Людмила Ширяєва, телеведуча Анна Фрадкіна, актриса Поліна Толстун, актриса Варвара Владімірова. Також фірмовий бутік відвідали засновниця і креативний директор бренду і комерційний директор Paul & Joe Ніколя Фревілль.

Кульмінацією церемонії відкриття і яскравою прикрасою вечора стало шоу 3D mapping – проекція на фасаді історичної будівлі з'єднала в собі елементи модного дефіле і барвистого анімаційного 3D-шоу.

Після церемонії відкриття гості попрямували на after-party в Soho Launge, де змогли насолодитися фірмовим коктейлем Paul & Joe, а також виступом співачки Любіч.

На головну