В Росії відкривається перше справжнє аутлет-містечко

25 лютого 2012 р.

В Росії відкривається перше справжнє аутлет-містечко В липні 2012 року недалеко від Москви відкриється Outlet Village Belaya Dacha – перший справжній аутлет-центр в Росії, аналогічний тим, що можна зустріти в Європі або США. Відкрите бутік-містечко із затишними вулицями, площами і фонтанами буде повністю в стилістиці класичних шопінг-сіл або, як їх ще називають, міст-бутіків.

Outlet Village Belaya Dacha запропонує відвідувачам знижки на колекції попереднього сезону від 30 до 70%. У першій черзі цього унікального торгового комплексу буде відкрито більше 100 магазинів, в яких будуть представлені міжнародні модні бренди Burberry, Escada, Furla, Patrizia Pepe, Salvatore Ferragamo, Zadig & Voltaire та багато інших. Крім того, в Outlet Village будуть представлені бренди спортивного і повсякденного одягу Adidas, Lacoste, Mango Levi's, Nike, Timberland та ін.

Після шопінг-марафону відвідувачі Outlet Village Belaya Dacha зможуть відпочити за чашкою чаю в одному з ресторанів або кафе. Містка парковка аутлета розрахована на 4 000 місць, а представники громадського транспорту Москви і Підмосков'я вже приступили до розробки нових маршрутів із зупинкою «Outlet Village Belaya Dacha».

На головну