Crocs стає світовим брендом

21 лютого 2012 р.

Жіноче взуття Crocs Американська марка взуття Crocs, чий товарообіг у 2011 році вперше перевищив мільярд доларів, повідомила про свої амбіції вийти на світовий ринок. Немало часу пройшло з тих пір, як знамениті сабо з пластика перестали привертати увагу громадськості (серпень 2009), і марка опинилася на межі краху. За минулі два роки Crocs успішно реструктурували, розширивши до того ж модельний ряд.

«Більше 200 мільйонів пар взуття Crocs було продано в 90 країнах. Це свідчить про те, що між нами і нашими покупцями встановився міцний зв'язок. Ми сподіваємося, що завдяки новим угодам про ліцензування ми зможемо збільшити число наших покупців», - пояснює Майк ДеБелл (Mike DeBell) – віце-президент з продажу Crocs.

Минулої осені Crocs випустила лінію шкарпеток для дорослих і дітей по франшизі з Sock and Accessories в США. Скоро вона з'явиться і в Європі, виготовлятиметься ж вона буде Intersocks. В квітні до шкарпеток додасться лінія дитячого одягу, виготовляти яку буде A Group за ліцензією Crocs. Колекцію можна буде купити в 46 країнах – як у власних магазинах марки, так і в мультибрендових торгових центрах. Crocs також підписали ліцензійну угоду з Accessory Exchange на виробництво шапок, сумок, рюкзаків і рукавичок, які можна купити в магазинах Crocs і на сайті crocs.com. А в травні в США і Канаді з'являться окуляри (також сонячні) Crocs (за ліцензією з Eye King LLC.).

На головну