CWF запроваджує план реструктуризації

7 лютого 2012 р.

CWF запроваджує план реструктуризації Після відходу Крістель-Абаді Трюше з поста президента CWF в червні 2011 року, дирекція компанії почала запроваджувати план обширної реструктуризації. За інформацією Френсіса Кукірмана, нинішнього президента CWF, йдеться про те, щоб адаптуватися до умов ринку, котрі змінилися, особливо це стосується країн Південної Європи.

Останнього півроку CWF переходить від горизонтальної структури управління (коли, наприклад, креативний директор компанії очолює креативний відділ у всіх брендах, що належать їй) до бізнес юнітів. Тобто, у кожного бренду з'явиться свій директор, його команда, і саме вони відповідатимуть за якість, вартість, час і місце розміщення товару.

Такі структурні зміни необхідні для того, щоб справитися з поточною економічною ситуацією, і вже дають результати.

CWF також співробітничає з новим постачальником в Азії, через свого партнера і акціонера Sun City. Мета компанії переглянути формат роботи заводів в Китаї. «Неприпустимо, що базові товари і товари вищої якості виготовляються на одних і тих же заводах», - пояснив Кукірман.

Минулого року товарообіг CWF склав 158 млн. євро. Близько 80% доводиться на Європу (в основному, на такі країни, як Франція, Італія, Іспанія, Англія) і 20% на Азію. Продажі в країнах Південної Європи дещо знизилися. CWF також хоче розвиватися на Близькому Сході, в Середній Азії і Росії.

На головну