Дочка президента Узбекистану запускає косметичну лінію

1 лютого 2012 р.

Дочка президента Узбекистану запускає косметичну лінію Старша дочка президента Узбекистану Іслама Карімова - Гульнара, відомий дизайнер одягу і ювелірних виробів, дипломат, запустила косметичну лінію, - повідомив у п'ятницю представник бренду.

Випускниця Гарварду, Гульнара Карімова останні роки була обличчям узбецького уряду, представляючи як культуру і мистецтво Узбекистану, так і власний бренд одягу і ювелірних виробів Guli.

А зараз Карімова запустила косметичну лінію «Guli Collection of Wellbeing for Soul and Body», - повідомив AFP представник бренду.

«У колекції представлені дев'ять типів продуктів, на основі натуральних інгредієнтів з рослин, що виростають на території Середньої Азії», - сказала вона. «Це набори для обличчя і тіла, трав'яний чай, натуральні масла, маски і трав'яні пігулки».

Будучи постійним представником Узбекистану при ООН, послом в Іспанії, Карімова також очолює культурні і благодійні проекти на батьківщині.

У минулому вона також займалася дизайном ювелірних виробів для легендарного швейцарського бренду Chopard і виступала під ім'ям «Гугуша».

Вона веде мікроблог в Твіттері, де і прокоментувала свою нову косметичну лінію, яка вже продається в люксових магазинах парфюмерії і косметики в Ташкенті.

«Найпростіший склад, але працює бездоганно (зволожує, знімає почервоніння, живить). без цих диво пляшок тепер нікуди", - пише вона.

Хоча Карімова прагне триматися подалі від політики, ходять чутки, що в Узбекистані вона має певний політичний вплив.

Її батько є президентом Узбекистану з моменту розпаду СРСР.

На головну