Мішель Обама стала улюбленою клієнткою Agent Provocateur

31 січня 2012 р.

Мішель Обама Бренд нижньої білизни Agent Provocateur констатував стрибок у продажі, більш ніж на 12% після того, як Перша леді США Мішель Обама (Michelle Obama) витратила 50 000 доларів в одному із магазинів марки.

Для того, щоб дружина президента США і королева Катару Шейха Моза (Sheikha Mozah) могли комфортно пошопінгувати, керівництво Agent Provocateur закрило магазин на Медісон-авеню для решти покупців. Відомо, що жінки дуже весело провели час, про що недвозначно говорять чеки з магазину. Всі, хто хоч раз бачив лукбуки Agent Provocateur, можуть уявити, що ж саме купували в магазині перші леді. Проте, керівництво магазина береже в таємниці, які саме моделі приміряли і купили відомі жінки.

Гері Хогарт (Gary Hogarth), генеральний директор Agent Provocateur, повідомив, що в магазина є «секретний список клієнтів», але імена vip клієнтів він не називає. Він також признався, що бренд несподівано залучив велике число «гучних імен», і продажі в США обігнали продажі у Великобританії.

«Бренд Agent Provocateur несе, дійсно, могутній заряд гламуру, всі вироби відрізняються розкішною якістю, а це означає, що люди здійснюють покупки з сенсом, навіть якщо справа стосується нижньої білизни», - підвів підсумок Хогарт.

На головну

очистка вентиляции в челябинске - предложение нашей компании.