Бар Рафаелі запускає власну лінію нижньої білизни

27 січня 2012 р.

перша модель колекції Karl. Супермодель Бар Рафаелі (Bar Refaeli) знову відкриває для себе модний бізнес, правда, тепер із сторони не моделі, а дизайнера. Стало відомо, що модель незабаром представить свою власну лінію Under.me.

Чом би і ні? Вона успішна модель, публічна персона, новій колекції з таким гучним ім'ям гарантований успіх і високі продажі. Дівчина довго чекала відповідного моменту, Бар Рафаелі – остання супермодель нижньої білизни Victoria's Secret, яка заявила про запуск власної лінії.

«Філософія мого бачення полягає в тому, що нижня білизна повинна доповнювати ваше тіло, а не прикрашати покази, – сказала Бар. – Цим і привернуло мене створення нової колекції нижньої білизни. Мені подобається зручний дизайн».

У травні минулого року улюблений «ангел» Victoria's Secret Жизель Бундхен (Gisele Bundchen) також почала вивчати ринок нижньої білизни з комерційної точки зору і запустила свою колекцію Норі. Правда, бразильську супермодель звинуватили в тому, що вона створила і підсилила «помилковий стереотип використання жінки як сексуальний об'єкт». На знімках Бундхен, одягнена в еротичну нижню білизну і на високих каблуках, таким чином відволікала чоловіка, підносячи йому погані новини про пошкодження автомобіля, підвищенні кредитного ліміту або того, що її мама скоро переїде жити до них.

Напевно супермоделей надихнув приголомшуючий успіх ще одного екс-«ангела» Ель Макферсон (Elle Macpherson). Її лінія нижньої білизни Intimites недавно відзначила 10-річний ювілей на вершині бізнесу. В інтерв'ю The Telegraph минулого року Ель розповіла, що ідея запуску власної лінії прийшла їй після роботи з крупними брендами, такими як Sports Illustrated і Victoria`s Secret.

На головну