Карл Лагерфельд : запуск колекції Karl он-лайн

25 січня 2012 р.

перша модель колекції Karl. В цю середу німецький дизайнер Карл Лагерфельд офіційно запустив першу колекцію для широкої публіки, через Net-a-Porter – платформу, що ексклюзивно представляє лінію Karl протягом місяця. Британський сайт он-лайн покупок оголосив про це на весь світ – заходи, присвячені запуску, проходять в Парижі, Нью-Йорку, Берліні, Лондоні і Сіднеї.

В середу о 19:30 за московським часом в трьох європейських містах одночасно була представлена колекція Karl. У Парижі захід пройшов за адресою: бульвар Сен-Жермен, 176 - в магазині Shu Uemura.

Зовсім поряд, на площі Сен-Жермен де Пре, Карл Лагерфельд особисто представив «куб» - пристрій для проглядання відео, підготовлених з нагоди запуску колекції. Нагадаємо, що ця лінія, а також Karl Lagerfeld Paris (люксова лінія, яка очікується дещо пізніше) – частина плану відродження однойменного з дизайнером бренду. Його власник – фонд Apax Partners – має намір, як ніколи раніше активно, просувати особу Карла.

Для того, щоб замовити будь-яку модель он-лайн, покупцям потрібно відсканувати код через свої смартфони. Ціни починаються від 20 євро за полотняні сумки.

На головну