Digel : загальні продажі виросли на 13%

17 січня 2012 р.

Digel : загальні продажі виросли на 13% Чи вдасться Digel витягнути прибуток з кризи? У 2011 році загальний товарообіг німецького бренду чоловічого одягу, відомого в основному костюмами, виріс на 13% до 75 мільйонів євро. А в Росії на 69%! У Німеччині і Франції продажі виросли на 11 і 13% відповідно.

У Франції була досягнута планка обороту в 11 мільйонів євро. Минулого року Digel також представив iSuit - піджак зі вшитою батареєю для будь-якого смартфону. «Клієнти оптимізують покупки і починають звертатися до фахівців з поповнення асортименту (Never out of stock)», - пояснює Пилип Селені (Philippe Celeny), директор французького представництва бренду.

Digel відкрив близько 20 корнерів у Франції і перший аутлет в Nailloux. У планах відкриття другого аутлета, площею 650 кв. метрів в Роппенхаймі, в Ельзасі. Компанія ставить мету збільшити частку роздрібних продажів (аутлети, shops-in-shops) у Франції до 50% проти 15-20% в даний час. У 2012 році Пилип Селені розраховує, як мінімум, на 10%-е зростання продажів.

На головну