У мережу салонів «Демуазель Доре» поступила лінія білизни Hanky Panky

22 травня 2012 р.

Hanky Panky Американський бренд Hanky Panky, широко відомий за кордоном моделями комфортної жіночої білизни, тепер представлений і в Росії.

Символічне народження марки пов'язують з дизайнером Гейл Епстейн, що подарувала в 1977 році на день народження однієї із своїх подруг незвичайний комплект нижньої білизни, створеної з вишитих вручну носових хусток.

Трусики оригінального дизайну надихнули Гейл Епстейн на створення власної лінії під брендом Hanky Panky. У перекладі з англійської, слово hanky означає «носову хустку», а словосполучення Hanky Panky - «авантюру, витівки», у тому числі і любовного характеру.

Особливість трусиків Hanky Panky – їх грайливий сексуальний дизайн, зносостійкість, яка досягається за рахунок виключно високої кількості трикотажних петельок на квадратний дюйм і непомітність контурів під одягом.

Крім класичних трусиків-танга з укороченою спинкою, Hanky Panky пропонує трусики середньої висоти, шортики, стрінги, бікіні, V-кіні, бріфи та інші моделі. Відмітимо також, що давніми прихильницями бренду є Дженніфер Еністон, Камерон Діас, Кармен Електра, Ніколь Кідман, Єва Лонгорія, Холлі Беррі, Ріанна, Марайя Кері, Тайра Бенкс, Періс Хілтон і багато інших зірок.

На головну