BNS Group одержала франшизу на магазини Michael Kors

25 січня 2012 р.

Michael Kors, весна-літо 2012 Одяговий холдинг BNS Group, ліцензіат Calvin Klein Jeans, TopShop, Dorothy Perkins та інших, одержав ексклюзивний контракт на відкриття в Росії, Білорусії, Казахстані і в Україні магазинів однієї з найпопулярніших дизайнерських марок в США — Michael Michael Kors.

BNS планує відкриття перших бутіків Michael Michael Kors в Москві цього літа, розповіли в компанії: 1 серпня відбудеться відкриття в «Метрополісі», у вересні — в «Атріумі». Їх площа складе 111 і 178 кв. м відповідно. До кінця 2012 року відкриються магазини в Києві та Алма-Аті. У BNS говорять, що інвестиції у відкриття магазинів на орендованих площах складуть 25 млн. руб, тобто витрати на перші чотири складуть 1 млрд руб.

Наступного року намічені відкриття в російських регіонах: у Ростові-на-Доні, Санкт-Петербурзі, Катеринбургу. До 2017 року BNS хоче створити мережу з 25 монобрендових магазинів, частина яких розвиватиметься партнерами по франшизі, пише «Комерсант».

Одяг і аксесуари першої лінії — Michael Kors зараз можна купити в Москві в мультибрендових магазинах, наприклад в ЦУМі. Угода Michael Kors з BNS ніяк не відобразиться на системі закупівель цих точок, пояснюють в компанії.

На головну