Марк Джейкобс представив новий аромат Dot

9 квітня 2012 р.

Марк Джейкобс представив новий аромат Dot Дизайнер Марк Джекобс (Marc Jacobs) в інтерв'ю західним журналістам розповів про новий аромат Dot, а також про реалізацію планів на ринку декоративної косметики. Як відомо, Марк Джейкобс працює над створенням лінії декоративної косметики для Sephora.

Новий аромат Dot з'явиться в США в липні цього року. За традицією флакончик духів нагадує широкобоку пляшку. Цього разу химерний флакон виконаний у формі сонечка. «Я відчуваю, що цей аромат приверне багатьох. Візуалізація завжди дуже важлива», - говорить Джейкобс. Дизайнер признається, що крапки (Dot) є елементом дизайну, до якого він завжди повертається. А сам аромат залишається вірний традиціям, які заклав Марк Джейкобс, і до яких також завжди повертається. Яскравий, насичений, пряний - це суміш з ягід, фруктів, жимолості, жасмину, кокосової води, кольорів апельсина, ванілі і мускусу.

Джейкобс також прокоментував створення нової лінії косметики для Sephora: «Мені подобається підхід рітейлера до створення розкішного продукту, який є привабливим для молодого і сучасного ринку косметики зі своєю філософією.

Нова лінія буде призначена для жінок, які рішуче знають, підходить їм це чи ні. Я просто вклав все своє серце, душу і всю свою енергію у створення нового продукту».

На головну