Марка Ciel Parfum випустила колекцію декоративної косметики

3 квітня 2012 р.

Марка Ciel Parfum випустила колекцію декоративної косметики Парфюмерна марка Ciel Parfum випустила чергову лінію декоративної косметики, яка з'явилася у вигляді ексклюзивної лімітованої колекції під назвою Lovely Season. Новинка включає помади – як в тюбиках, так і у формі блиску, туш для вій і лаки для нігтів. Колекція розрахована для макіяжу і в холодній, і в теплій колірній гаммі. Модні ніжні пастельні тони повністю відповідають трендам весни, що наступила.

До складу унікальної помади входить мікрокристалічний віск, що надовго зберігає колір і що зволожує губи. Тюбикова форма забезпечить матове покриття, для інтенсивнішого і соковитішого макіяжа чудово підійде так звана лакова помада з ефектом ультра-блиск. І та, і інша форма представлена в двох відтінках.

Нова туш від Ciel виконана у незвичайному кольорі Smokey Tobacco, який ідеально доповнить «теплий» make-up. Новинка діє «по всіх фронтах», одночасно подовжуючи і потовщуючи кожну вію.

Лак для нігтів Nail Beauty представлений в трьох кольорах – ніжно-персиковому, пастельно-рожевому і сріблясто-металевому.

На головну