Avon відмовилася від продажу компанії Coty за $10 млрд.

2 квітня 2012 р.

Avon відмовилася від продажу компанії Coty за $10 млрд. Сьогодні, в перший день торгів фондового ринку США, була зірвана операція століття, яка могла б відбутися між косметичними компаніями Coty (власник таких відомих марок, як Balenciaga і Calvin Klein) і Avon Products. Остання категорично відмовилася від продажу, не дивлячись на рекордну суму, запропоновану Coty.

Компанія Coty оцінила акції Avon в $23,25; кінцева вартість операції склала рекордні 10 млрд. доларів. Історія злиття і поглинання могла б закінчиться успішно, але директор Avon Ендрю Юнг відмовився від грандіозної пропозиції, заявивши, що вартість його компанії «істотно недооцінюється».

У свою чергу голова Coty Барт Брехт прокоментував ситуацію так: «Ми засмучені, що рада директорів Avon не виявила цікавості до цих переговорів. Ми впевнені, що акціонери Avon хотіли б по крайній мірі обговорити можливість такої переконливої операції». Брехт наполягає, що керівництво Coty не збиралося проводити недружнє і агресивне поглинання.

На тлі фондових пристрастей акції компанії Avon Products, косметики, що є найкрупнішим продавцем, по каталогах, зросли на 15%.

На головну