Нова колекція засобів по догляду за волоссям від Tony&Guy

5 березня 2012 р.

Нова колекція засобів по догляду за волоссям від Tony&Guy Британська компанія TONI&GUY випустила на російський ринок серію професійних засобів по догляду за волоссям TIGI. Креативна, динамічна і проста концепція молодого бренду відразу підкуповує своєю оригінальністю і позитивом.

Сьогодні у TIGI доступні відразу декілька ліній, серед яких – фаворити ринку, орієнтовані на сучасних мобільних молодих людей Bed Head для укладання волосся, а також більш статусна шикарна колекція Catwalk.

Лінія – це безліч яскравих ідей і рішень, поміщених в кислотну упаковку в стилі поп-арт. Крем для додання свіжості волоссю, мус для створення в'юнкого волосся, текстуруюча паста і олівець для волосся, сироватка для локонів – вибирати можна нескінченно! Особливу радість покупцям доставлять короткі і точні інструкції по застосуванню: «Рівномірно нанесіть на сухе волосся – і гайда на вечірку!».

Catwalk by TIGI – засоби, що виводять споживача на салоновий рівень укладання своїми силами! Декілька окремих ліній, присвячених різним типам волосся і побажанням клієнта: стайлінг на всіх напрямках, мінімалізм і креатив.

На головну