Dior відкриває сайт, присвячений мистецтву макіяжу

15 лютого 2012 р.

Dior відкриває сайт, присвячений мистецтву макіяжу 16 лютого 2012 року Dior запускає унікальний проект – сайт, повністю присвячений всесвіту макіяжу Dior Makeup. Розробники пропонують пережити унікальний віртуальний досвід – відчуття реальної присутності на бекстейджі.

Яскравий онлайн-журнал з можливістю підписки на корисні і наочні матеріали розкриє секрети макіяжу Dior Makeup. Сайт має декілька розділів:

Front Row
Тут зібрані всі найбільш актуальні і значущі fashion- і бьюті-тренди. Професійні візажісти розкривають секрети і діляться порадами.

Must Have
Розділ представляє інформацію про основні прийоми make-up Dior. Детальне висвітлення джерел натхнення, творчих секретів і порад візажистів, а також процесів створення макіяжу Dior.

Collection
Доступ до повчальних відео ілюструє численні можливості макіяжу, а відповідний лук інтерпретує основні теми сезону.

Wanted
Актуальним «It-засобам» і іншим унікальним запускам присвячений окремий розділ. Це зустріч з найзухвалішими ідеями, сучасні інтерпретації вічних кодів будинку Dior.

Для перших зйомок в повчальних відео була запрошена бьюті-блогер Емілі (Emily Weiss), всесвітньо відома своїм онлайн-журналом про красу і макіяж «Into the gloss». Їй трапилася нагода досліджувати багатство засобів Dior.

На головну