Paul & Joe Beaute представив нову колекцію в котячому стилі

13 січня 2012 р.

Paul & Joe Beaute представив нову колекцію в котячому стилі Модна індустрія може розповісти довгу історію про те, як можна ніжно і ласкаво, агресивно і зухвало, і завжди виграшно використовувати представників сімейства котячих в рекламних цілях. І річ не стільки в красі граціозних тварин, скільки у велелюбних відчуттях людей до чотирилапих.

Французький косметичний бренд Paul & Joe Beaute знову зіграв на уразливості людських почуттів до кішок. Бренд відзначає десятиліття успішної роботи на косметичному ринку і на честь ювілею запустив унікальну колекцію, яка повністю присвячена кішкам. Ця колекція вперше з'явилася в період новорічних канікул, але зараз стартувала крупна рекламна кампанія по всій Великобританії.

У новій лінійці представлена переважно натуральна палітра: сірі, коричневі, фіолетові матові тіні, пастельні відтінки лаків для нігтів, ніжно-рожевий, персиковий і золотий колір помади і рум'ян. І вся увага дрібницям: відбитки лап на стіках помад, пушок у вигляді м'якої котячої подушечки, котячий силует на упаковці. Зовнішня упаковка косметичних продуктів зроблена під колір і фактуру старовинних шпалер.

Косметику бренду Paul & Joe Beaute складно знайти в Росії, тому якщо ви захочете придбати продукти нової лінійки, то вам допоможуть зарубіжні інтернет-магазини.

На головну