Louis Vuitton повертається до парфюмерії

10 січня 2012 р.

Louis Vuitton повертається до парфюмерії Велике повернення. Минулого четверга Louis Vuitton підтвердив чутки, що ходили з жовтня минулого року, про підготовку до випуску аромату Louis Vuitton. Це буде не перший аромат бренду на ринку.

У 1920-1930 роках Louis Vuitton випускав ряд ароматів, а саме - Eau de Voyage, Je tu il, і Heures d'Absence. Але вони не витримали випробування часом, хоч Eau de Voyage, наприклад, перевипускався у 1980 році.

Louis Vuitton повертається до парфюмеріїАле зараз зовсім інша історія. Louis Vuitton практично єдиний люксовий бренд, що не інвестує в таку багату область парфюмерної продукції, що представляє доступну розкіш для більшого числа людей.

Щоб забезпечити успіх підприємства, Louis Vuitton довірив створення ароматів одному з найбільших метрів-парфюмерів - Jacques Cavallier-Belletrud, що народився в Грассі, чиї батько і дід теж були парфюмерами.

Його візитною карткою є такі успішні аромати, як L'Eau d'Issey, Jean Paul Gaultier Classique, Dior Addict, Poeme від Lancome, Stella від Stella McCartney, Cinema від Yves Saint Laurent. У 2004 році він одержав премію Francois Coty.

Поза сумнівом, перед метром стоїть непросте завдання. Louis Vuitton не уточнює, коли буде здійснений запуск першого аромату, але повідомляє, що продаватися він буде тільки в бутіках марки, яких у всьому світі налічується 461.

На головну