Chanel випускає лімітовану колекцію косметики Knightsbridge Collection

26 грудня 2011 р.

Легендарна марка Chanel випускає чергову ексклюзивну новинку – косметичну колекцію, покликану впокорювати серця найромантичніших персон. Бренд назвав лінію Knightsbridge Collection, присвячена вона Лондону з його елегантністю, багатством і фарбами.

Завдяки бездоганній репутації і високій якості всієї продукції Chanel не залишається сумнівів, що Knightsbridge Collection стане черговим хітом, популярним у прихильників марки. Лінія складається з помад декількох відтінків, блиску для губ і ніжно-рожевих рум'ян. Колірні акценти новинок – насичені і соковиті ягідні відтінки, яскравість яких трохи приглушена за рахунок матових ноток.

Особливу любов повинні заслужити саме рум'яна, тон яких створений так, щоб підходити практично будь-якому відтінку шкіри. Ідеально збалансований колір рожевих пелюсток, легкий ефект мерехтливого шиммера – у витонченій упаковці, виконаній в кращих традиціях Chanel.

Колекцію продовжують три відтінки помад, виконані в знакових для бренду кольорах – фуксії, кораловому і яскравої троянди. Нотку гламура додасть легкий блиск.

На головну