В Росії відкрилася перша мережа luxury-аптек

19 грудня 2011 р.

В Росії відкрилася перша мережа luxury-аптек 14 грудня 2011 року компанія A.v.e group запустила першу в Росії мережу luxury-аптек, покликаних забезпечити обслуговування в обстановці високого комфорту для найвимогливіших клієнтів. Для перших відвідувачів вже відкрилася флагманська аптека на Великій Дорогоміловській вулиці. Одночасно з нею починають свою роботу ще дві аптеки — в ТЦ Hoff на Новоріжському шосе і на вулиці Велика Грузинська. У планах компанії відкрити найближчим часом ще 10–15 люксових аптек в Москві.

Ідея створення luxury-аптек належить власникам компанії A.v.e group Володимиру Кінцурашвілі та Івану Саганелідзе — топ-менеджерам, якими раніше були створені і успішно управлялися аптечні мережі «Доктор Столєтов» і «А5».

Новий формат втілює в собі симбіоз повноцінної аптеки, в якій можна купити навіть найрідкісніші препарати, і салону елітної косметики. І все це в обстановці інтер'єру, створеного відповідно до високих стандартів преміальних бутіків. Формату, аналогічного аптекам A.v.e luxury, в Росії раніше представлено не було.

На головну