Dolce&Gabbana випускає лімітовану колекцію ароматів

16 грудня 2011 р.

Dolce&Gabbana випускає лімітовану колекцію ароматів Італійська марка Dolce&Gabbana почала продажі ароматів з нової лімітованої колекції під назвою Velvet Collection. Доменіко Дольче (Domenico Dolce) і Стеффано Габбана (Stefano Gabbana) вдалося втілити в лінійці простоту і розкіш оксамиту, якому і присвячена новинка дизайнерів. Основний акцент був зроблений на простоті, елегантності, шику. У всіх шести ароматах буде присутня середземноморська естетика – темперамент, спокуса, поєднання пристрасті і стриманості.

Самі дизайнери так прокоментували вибір оксамиту як головного джерела натхнення: «Оксамитова колекція втілює всю пишність Італії, розповідає про позачасову досконалість і необмежені можливості».

За мету собі Дольче і Габбана поставили створення одночасно складних і простих, м'яких і безкомпромісно жорстких ароматів. Тільки здається, що новий парфум легко «прочитується»; розкриваючись нота за нотою, він все далі розповідає історію прекрасного оксамиту.

Шість ароматів Velvet Collection відрізняються основними нотами. Velvet Sublime акцентує увагу на мандарині, флердоранже і неролі, Velvet Love насичений нотами гвоздики, перцю та іланг-іланга. Ноти гарденії, кольорів франжипані і туберози стали головними в Velvet Desire. Velvet Vetiver надихнув літніми ароматами ветівера та інжиру. Velvet Wood наповнений терпкими нотами чорної шкіри і смоли. Velvet Patchouli розкривається пачулями і мускусом.

На головну