Unilever купить провідну косметичну компанію в Росії

18 жовтня 2011 р.

Unilever купить провідну косметичну компанію в Росії Щоб затвердитися на російському ринку, англо-голландский гігант споживчих товарів Unilever купує контрольний пакет акцій провідної російської косметичної компанії більш ніж за півмільярда доларів, - було оголошено в минулу п'ятницю.

В офіційній заяві сказано, що поки операція неостаточна - очікується схвалення регулюючих органів, але запланована покупка 82% Катеринбургського концерну «Калина» за 16.7 мільярдів рублів ($538 мільйонів, 392 мільйони євро).

«Калина» – одна з найбільш відомих російських компаній-виробників косметичної продукції, в яку входять відомі бренди. Її покупка підсилить позицію Unilever в Росії.

«Це перетворить наш сегмент засобів по догляду за собою в Росії, виведе нас на лідируючі позиції в категорії засобів по догляду за шкірою і волоссям, ми також вийдемо на ринок засобів по догляду за порожниною рота», - заявив виконавчий директор Unilever Пол Полман.

За повідомленням Unilever, «Калину» оцінили в 21,5 мільярди рублів.

Останнім часом керівництво країни, за ініціативою прем'єр-міністра Володимира Путіна, прихильно відноситься до того, що іноземні фірми купують російські компанії, якщо це не торкається стратегічно важливого сектора енергетики.

Дещо раніше в цьому році державні органи схвалили покупку PepsiCo 66% акцій Вімм Біль Данн (другої найбільшої продовольчої компанії) за $3.8 мільярдів.

На головну