L'Oreal випустив новий ролик з Х'ю Лорі

25 січня 2012 р.

Як вже раніше писалось, французька косметична компанія L'Oreal запросила знаменитого актора Х'ю Лорі, також відомого, як Доктор Хаус, як нове обличчя своєї лінії Men Expert. Проте на цьому співпраця актора з косметичним брендом не закінчилася. У новому рекламному ролику Лорі рекламує новий крем від зморшок для чоловіків після 45 років під назвою L'Oreal Vita Lift 5.

У самому відео актор міркує про нелегке життя «чоловіка за сорок» і можливостях своєї самореалізації. Але потім ставить акцент на тому, що необов'язково робити божевільні речі, щоб залишатися молодим. Для цього можна використовувати новий крем L'Oreal Vita Lift 5.

«Що мені сподобалося в пропозиції L'Oreal, так це те, що компанії для реклами потрібні не моделі, а саме яскраві індивідуальності, які не бояться показати, що використовувати косметику, врешті-решт, мужнє рішення», - раніше розповідав актор про співпрацю з L'Oreal.

За останні два роки у Великобританії спостерігається значне зростання продажів чоловічої косметики. Ймовірно, задіявши зірку телесеріалу Доктор Хаус L'Oreal сподівається залучити більше споживачів. Нагадаємо, що раніше лінію Men Expert рекламували такі знаменитості, як Джерард Батлер, Метью Фокс і Пірс Броснан.

На головну