Необов'язкові речі: без якого одягу легко можна обійтися?

6 січня 2012 р.

Необов'язкові речі: без якого одягу легко можна обійтися? Іноді зміна способу життя – наприклад, вихід на роботу після декретної відпустки або переїзд в інший регіон – примушує нас переглядати свій гардероб.

Взагалі, ревізія шафи – це дуже корисний захід, адже вона допомагає не тільки оцінити те, що у вас є і в якому воно стані, але і попутно позбавитися непотрібних «ганчірок». Іноді надмірними виявляються наряди, які прийнято вважати обов'язковими.

Отже, без чого може обійтися майже будь-який гардероб?


Жилети і безрукавки. Так, іноді в них є сенс, проте всі види жилетів, за винятком тих, що входять до складу костюмів-трійок, помітно «пробачать» образ. Дуже спортивні, наприклад, стьобані, виглядають недоречно на роботі, а довгі трикотажні навівають спогади про немолодих бібліотекарок минулого століття. Трикотажні жилети без гудзиків з V-подібним вирізом – це хороша ідея лише у тому випадку, якщо весь ваш гардероб витриманий в «академічному» стилі. Жіночності і витонченості вони майже нікому не додають.

Плаття. Якщо у вас немає платть – можливо, вони вам і не потрібні? Іноді плаття – це гірша альтернатива сету із спідниці і топу. Особливо для жінок, чий ріст значно вище за стандартний (у платті така пані здається ще вищою), а також при дисбалансі пропорцій, особливо якщо плечі ширші за стегна. І навіть в тому випадку, якщо ви середнього зросту і пропорційно складені, завжди можна «зібрати плаття» із спідниці і топу одного кольору, і потім комбінувати ці речі з іншими. Або надіти сарафан.

Джинси. Штани з деніма зовсім не є обов'язковим елементом навіть дуже легковажного гардеробу. Їх чудово замінюють зручні брюки в стилі гаучо або карго. Крім того, дизайнери відзначають – чим більше у жінки різниця між талією і стегнами, тим менше їй йдуть базові фасони джинсів.

Блузи. Так, від традиційних бавовняних або шовкових блуз майже завжди можна відмовитися на користь трикотажних топів, пуловерів і твінсетів («двійок» з футболки і кардігана одного кольору і фактури). Якщо вам некомфортно в блузах – наприклад, поділ постійно вибивається назовні або вона мнеться на животі – хорошим варіантом може стати топ-обманка: коли з вирізу трикотажного пуловера виглядає блузочний комір, а з рукавів – манжети.

Надмірними можуть бути і аксесуари: ремені, шийні хустки, палантини. Зрозуміти, що та або інша річ дарма займає місце в шафі, досить просто: якщо ви жодного разу не надягали її за останні півтора року – сміливо відмовляйтеся.

На головну