Як одягатися повним жінкам

29 грудня 2011 р.

Як одягатися повним жінкам. Не дивлячись на фантастичну кількість потенційних супермоделей, все ж таки переважна більшість представниць прекрасної статі мають пишні форми.

Деякі з них з гордістю носять свої кілограми, інші віддали б все на світі, лише б наблизитися до заповітних 90-60-90. А тим часом правильно підібраний одяг приховає надмірності фігури і допоможе виглядати стрункіше без жодної дієти.

Від чого краще відмовитися відразу?


Від вузького обтягуючого одягу, круглих вирізів під горло, коротких брюк, спідниць і платтів (що зорово укорочують ногу), облягаючих жакетів з вузькими рукавами (які обтягують не тільки руки, але і груди), широких спідниць в збірку, світлих або ажурних панчох, гольфів, коротких шкарпеточок і масивних туфель.

Ідеальні для повних жінок легкі спадаючі тканини. Вони легко змальовують фігуру, ковзаючи і облягаючи її при рухах, візуально роблячи фігуру стрункіше.

Чорний колір — колір стрункості. Але це не означає, що ви повинні одягатися виключно в «траурне». Чорні брюки, спідницю або жакет добре поєднувати із сумочкою, шаликом або блузою іншого кольору. Це правило застосовно і до інших кольорів, що роблять вас стрункіше, наприклад, темно-зелений, темно-синій, темно-сірий, бузковий або шоколадний.

Якщо, купуючи плаття або блузу, ви вагаєтеся при виборі розміру, краще візьміть більший. Вільно сидяча річ виглядає на повній фігурі набагато краще, ніж та, що облягає (яка дозволяє розгледіти кожен кілограм вашого тіла). Крім того, вона трохи приховає пишноту стегон і грудей. Коли підкреслюються плечі, виникає оптичний ефект, при якому стегна як би зменшуються. У цьому вам допоможуть підплічники. А краще всього формує лінію плечей трикотаж.

V-подібний виріз горловини на жакеті, платті або блузі подовжить шию, і фігура в цілому виглядатиме стрункіше. Також оптично подовжують фігуру (і тим самим роблять її стрункіше) тканини у вертикальну смужку і довгі нашийні прикраси — ланцюжки, намиста, підвіски.

Блузи і жакети не повинні бути короткими, краще всього, якщо вони прикривають стегна. Те ж можна сказати і про спідницю, під якою краще заховати широку частину ікри. Не бійтеся костюмів (відповідних пропорцій), брюк, або комплекту — брюки, блузон і довгий жилет.

Вади в будові ніг приховають колготки з великим змістом лайкри темних відтінків. Окрім корекції, вони покращують кровообіг і забезпечують профілактику варикозного розширення вен (між іншим «фірмове» захворювання повних людей). При крупних литках найбільш відповідне взуття — зорово подовжуючі ногу класичні «човники».

Розкішні форми, якими володіють більшість повних жінок, «заграють» в красивій нижній білизні. Вибирайте корсетні моделі — вони не тільки ефектні, але і коректують фігуру.

На головну