Бренд UGG Australia представив весняно-літню колекцію

19 березня 2012 р.

Ugg Australia, весна-літо 2012 Популярний бренд UGG Australia представив весняно-літню колекцію взуття і аксесуарів. Презентація нової колекції відбулася 15 березня у флагманському магазині UGG Australia в ГУМе. До гостей імпровізованого пляжного бару приєдналася безліч знаменитостей, зокрема Оксана Акіньшина, Ірина Чайковська, Карина Ошроєва, Андрій Бартенев, Віталій Козак, Олександр Рогов, Юлія Бордовських і багато інших.

Цього сезону UGG Australia представив декілька ліній колекції, що надихнули ретросилуетами 60-х, включаючи преміальну UGG Collection – першу в історії марки весняно-літню преміум-колекцію взуття і сумок, виконану вручну в Італії і помічену спеціальним значком Handcrafted in Italy.

Звичайно, колекція не обійшлася без класичних чобітків UGG, які цього разу піддалися лазерній обробці і придбали різні відтінки деніма. Також UGG Australia представлять в новому весняно-літньому сезоні лінію лаконічних балеток з шкіри і замші, а також босоніжки-еспадрільї з яскравими шовковими «краватками» на кісточці, розфарбованими новим барвистим прінтом.

Особливістю всіх ліній нової колекції став акцент на технологічність і комфорт.

На головну