K-Way виходить на російський ринок

25 березня 2012 р.

Одяг марки K-Way, що недавно вийшла на російський ринок, може захистити росіян від холодних сибірських вітрів. Нагадаємо, що K-Way входить до складу групи BasicNet. Для представлення своїх інтересів італійська група звернулася до фахівця з дистрибуції європейських, і зокрема італійських, марок - Bosco di Ciliegi- компанії, що належить бізнесмену Михайлу Кусніровічу. Bosco di Ciliegi займається дистрибуцією таких брендів, як Max Mara, Moschino, Kenzo, Pal Zileri, Paul Smith та ін.

«Запуск в Росії стратегічно дуже важливий, - пояснює Мазко Больоне (Marco Boglione), генеральний директор BasicNet. Продукція марки K-Way високотехнологічна, лежить в різних цінових категоріях і адаптована під різні метеорологічні умови. Російський ринок досить специфічний, але думаю, ми зможемо підстроїтися. Наше головне завдання – завоювати положення і створити репутацію. А прибуток прикладеться».

Поки не повідомляється, яку кількість магазинів планується відкрити, але італійська група добре знає російський ринок. Ось вже вісім років в Росії представлена Kappa - марка, що також входить до складу BasicNet. Дистрибуцією марки займається мережа Спортмастер. BasicNet також планує цього року вивести на російський ринок взуттєвий бренд Superga.

На сьогодні марки, що входять до групи BasicNet, представлені в 120 країнах по всьому світу.

На головну