French Connection випускає колекцію товарів для будинку

27 березня 2012 р.

French Connection випускає колекцію товарів для будинку Стівен Маркс (Stephen Marks), засновник бренду French Connection, розповідає про дві спроби створення колекції товарів для будинку: "Я пам'ятаю цей день, приблизно 10 років тому, коли ми створили першу колекцію. Постільну білизну я забракував відразу ж. Це було приблизно так само стильно, як футболки з написом "FCUK".

Коли стало відомо, що French Connection планує повторний запуск колекції домашнього ужитку, багато хто зацікавився цією новиною. За десятирічний досвід роботи багато що змінилося. Пілотна колекція була створена спільно з ірландським дизайнером інтер'єрів Лорейн Бреннан (Lorraine Brennan), яка відома своїми роботами для Conran Shop і Kelly Hoppen. Елементи освітлення, постільна білизна, кераміка і ексклюзивна колекція меблів створені в складній колірній палітрі природних відтінків - синій, білий, темно-сірий, коричневий і сірий. Інтер'єр сезону весна/літо створює комфортне відчуття відпочинку в заміському будиночку на пляжі.

У недавньому інтерв'ю Стівен Маркс вказував на дуже успішний американський дизайн для створення затишку домашнього вжитку і наводив як приклад Crate & Barrel і Pottery Barn, які відомі своїми класичними і комфортними інтер'єрними колекціями. Цю елегантну естетику французький бренд переносить в дизайн своїх інтер'єрних колекцій.

French Connection - популярний в Європі модний бренд. Покупці люблять його за стриманий дизайн одягу і доступні ціни. Як стало відомо, товари для будинку з лейблом French Connection теж не вдарять по кишені: вартість набору постільної білизни починається від 30 фунтів стерлінгів, настінний годинник - від 95, стілець-сафарі - 275.

Привнести в домашній інтер'єр трохи французького шику можна буде вже в квітні, коли в 10 французьких магазинах з'явиться секція товарів для будинку.

На головну