Attic and Barn хоче створити еталон вінтажного плаття

11 квітня 2012 р.

Attic and Barn весна-літо 2012. Після запуску Momoni, марки готового одягу в дусі романтичного вінтажу, Мішель і Аллесандро Біасотто захотілося розповісти зовсім іншу історію. І ось творці шоурума La Din, що надихнулись архівними малюнками, запустили бренд Attic and Barn, в дусі легенького ретро. Пропонуючи одяг в середньому і високому ціновому сегменті, марка лише за чотири сезони зуміла залучити близько 600 дистриб'юторів.

Алессандро Біассото вважає, що двигуном будь-якої марки є «історія і поезія». «Людям необхідно давати те, що вони хочуть одержати, ось ми і вибрали цю нішу – прекрасне, жіночне, шикарне і зовсім не ординарне вінтажне плаття». Цей стиль йде багатьом жінкам у віці від 20 до 50. Що стосується ціни, вона складає в середньому близько 200 євро.

З 600 точок продажів, приблизно третина розташована за межами Італії, близько 150 у Франції, а з нинішнього сезону італійський бренд Attic and Barn також представлений в Росії і США. І хоча Momoni і Attic and Barn абсолютно різні марки, вони іноді доповнюють один одного і співіснують на полицях магазинів, як, наприклад, в створених дизайнерами магазинах Maison Momoni. Перший такий магазин відкрився в Парижі на вулиці Етьєн Марсель, і зараз Мішель і Алессандро розглядають варіанти відкриття інших магазинів у Франції по франшизі.

Товарообіг обох марок в 2011 році склав 5 млн. євро, а в 2012 Алессандро Біасотто розраховує вже на 8,5 млн., зокрема завдяки запланованому початку оптових продажів Attic and Barn.

На головну